Produkcja elementów z poliuretanu

W naszej ofercie znajdą Państwo rozmaite produkty z poliuretanu. Wśród nich wyróżnić można przede wszystkim płyty PUR. To wysokiej jakości materiały izolacyjne, które na szeroką skalę wykorzystywane są w branży budowlanej. Używa się ich zarówno do izolacji elewacji, jak i dachów. Poliuretanowe płyty dostarczamy w różnych grubościach, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania każdego Klienta.

Najwyższej jakości płyty z poliuretanu

Oferowane przez nas elementy z poliuretanu (PUR) charakteryzują się dużą wytrzymałością na ściskanie i rozciąganie. Dzięki temu szybko wracają do pierwotnego stanu. Cechy te sprawiają, że nasze wyroby mogą wytrzymać duże obciążenia. Produkty poliuretanowe zapewniają też świetną termoizolacyjność. Pod tym względem przewyższają nawet styropian i wełnę mineralną. Ponadto są odporne na starzenie i zmienne warunki pogodowe. Jako właściwości poliuretanowych płyt wymienia się również niską nasiąkliwość, mały ciężar, odporność na działanie ognia oraz zdolność do tłumienia drgań i dźwięków.

Płyty poliuretanowe – zastosowanie

Wszystkie wcześniej wymienione cechy sprawiają, że płyty PUR to doskonały wybór do budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego. Materiały te często wykorzystuje się jako cieplną izolację na ścianach z okładziną ze szklanej włókniny. Oprócz tego używa się ich także do ocieplania fundamentów, a nawet jako wewnętrznych i zewnętrznych elementów konstrukcyjnych. Elementy z poliuretanu znalazły też zastosowanie w przemyśle, np. meblarskim i motoryzacyjnym.

Aby uzyskać więcej informacji na temat produktów poliuretanowych, zapraszamy do kontaktu z pracownikami naszej firmy. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące płyt PUR.

PIOTOM POLIURETANY S.C

05-340 KARPISKA
UL. SZKOLNA 1
NIP 8262198272

NR KONTA MBANK
86 1140 2004 0000 3502 7682 4833

Biuro Obsługi Klienta

GODZINY PRACY

od poniedziałku do piątku w godzinach 7 00-17 00