Koła ogumowane, poliuretanowe i silikonowe – naprawa i regeneracja

Jedną z podstawowych usług świadczonych przez naszą firmę jest regeneracja kół gumowych, poliuretanowych i silikonowych. Proces ten często określany jest “gumowaniem”. Podczas realizacji powierzonych nam zadań pokrywamy koła nowym materiałem. Dzięki regeneracji kół możliwa jest ich dalsza bezpieczna i efektywna eksploatacja. Na naprawę najczęściej decydują się Klienci, którzy chcą ograniczyć wydatki, ponieważ jest to tańsza opcja w porównaniu do kupna nowych produktów.

Jak przebiega regeneracja kół?

Mają Państwo zużyte koła ogumowane, poliuretanowe lub silikonowe? Naprawa ich będzie wyglądała podobnie. Proces gumowania rozpoczynamy od zerwania starej powłoki, jaka znajduje się na elementach tocznych. Następnie zalewamy nową powłokę w formie, a na koniec przeprowadzamy mechaniczną obróbkę jej powierzchni. W trakcie regeneracji kół ważne jest odtłuszczenie korpusu i nałożenie kleju. Dzięki temu nowa powłoka będzie lepiej się trzymała. Równie istotnym etapem jest wygrzewanie, ponieważ wtedy masa łatwiej zastyga. Naprawa kół gumowych, poliuretanowych i silikonowych kończy się procesem sezonowania.

Regeneracja kół – dlaczego warto?

Jeśli mają Państwo wyeksploatowane koła gumowe, poliuretanowe lub silikonowe, ich naprawa jest znacznie korzystniejsza od zakupu nowych elementów. Przede wszystkim proces ten jest tańszy i krótszy w realizacji. Co więcej, koła poddane regeneracji mają takie same właściwości jak nowe produkty, dzięki czemu będą odpowiednio pełniły swoje funkcje.

Więcej informacji na temat naprawy i regeneracji kół ogumowanych, silikonowych i poliuretanowych uzyskają Państwo, kontaktując się z pracownikami naszej firmy. Zapraszamy!

 

PIOTOM POLIURETANY S.C

05-340 KARPISKA
UL. SZKOLNA 1
NIP 8262198272

NR KONTA MBANK
86 1140 2004 0000 3502 7682 4833

Biuro Obsługi Klienta

GODZINY PRACY

od poniedziałku do piątku w godzinach 7 00-17 00